O mnie i co to są warsztaty online

Witam Cię w moim sklepie! 

Nazywam się Olga Bielska i jestem twórcą i instruktorem technik rękodzielniczych takich jak scrapbooking, mixed media i kwiaty z foamiranu. 

Od dziecka uwielbiałam robić prace plastyczne i rękodzielnicze. Około 6,5 roku temu przez przypadek odkryłam technikę jaką jest scrapbooking i od razu ją pokochałam. Niedługi czas potem przyszedł czas na technikę mixed media. Gdy na rynku pojawił się materiał zwany foamiranem zaczęłam także robić kwiaty z foamiranu (wcześniej robiłam je z papieru).

Od zawsze miałam talent do przekazywania wiedzy innym, w sposób jasny, prosty i przyjemny, dlatego też postanowiłam, że będę prowadzić warsztaty rękodzielnicze. Zaczęłam od warsztatów stacjonarnych, które prowadziłam w różnych sklepach, pracowniach i na zlotach. 

Dopiero po pewnym czasie wpadłam na pomysł prowadzenia warsztatów online

Wiele lat zajęło mi dojście do tego momentu w którym jestem obecnie. Mam za sobą lata nauki, próbowania, eksperymentowania, zdobywania doświadczenia. Najpierw tworzyłam dla znajomych, rodziny i do szuflady, przez krótki czas sprzedawałam swoje prace, ale tak naprawdę skupiałam się głównie na tworzeniu i zdobywaniu doświadczenia. 

Projektowałam dla wielu zespołów projektowych (tzw. DT) dla blogów i sklepów polskich i zagranicznych. Dużo mnie to nauczyło. 

Do moich większych sukcesów mogę zaliczyć m.in. dwukrotne zdobycie tytułu Najbardziej Inspirującego Twórcy Art in Town w latach 2018 i 2019

Krok po kroku dochodziłam do tego miejsca w którym dziś jestem. Nie zawsze było kolorowo, były wzloty i upadki. Wszystkie te czynniki ukształtowały mnie, mój warsztat twórczy i umiejętność przekazywania wiedzy innym. 

Dziś wiem, że najważniejsze w życiu jest to, żeby po pierwsze, nie podawać się i nie bać się. Nie bać się tworzyć, nie bać się poznawać i próbować, nie bać się wychodzić ze swojej strefy komfortu, nie bać się popełniać błędów. Po drugie myśleć pozytywnie, a z każdego niepowodzenia wyciągać pozytywne strony. Tego również staram się nauczyć moich kursantów. 

 

Co to są warsztaty online?

To warsztaty rękodzielnicze, prowadzone przez Internet w formie warsztatów na żywo, które są nagrywane.

Nagranie z warsztatu jest na stałe udostępniane uczestnikom kursu.

Warsztaty prowadzę w sposób jasny, prosty, przyjemny, zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

Warsztaty prowadzę w zamkniętych grupach na Facebooku, gdzie oprócz filmów otrzymujesz także moje wsparcie,

możliwość tworzenia społeczności osób zajmujących się tą samą techniką, 

możesz zadawać pytania dotyczące kursu lub związane z daną techniką.

Często w grupach organizuję również konkursy i tworzę dodatkowe bonusy w postaci nieodpłatnych tutoriali. 

Aby wziąć udział w moich warsztatach wystarczy, że masz założone konto na Facebooku i zakupisz warsztaty w sklepie.

Do nowych warsztatów możesz dokupić paczki z materiałami tzw. KITY (ich ilość jest ograniczona).

Warsztaty prowadzę na żywo w godzinach między 20:00 a 24:00. Jeżeli nie możesz pracować w tych godzinach, nie martw się!

Od momentu udostępnienia nagranego filmu masz dostęp do nagranego materiału i pracujesz w dowolnej chwil, w swoim tempie

i tak długo jak masz na to ochotę. Nie ma żadnych dodatkowych opłat, czy abonamentów.

 

Jeżeli masz pytania napisz do mnie: olgabielska.warsztaty@wp.pl

A najlepiej kup moje warsztaty i przekonaj się! Zakochasz się w tworzeniu! 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl